S-projekty

2012.03.28 - p.Oczkowska (Tarnobrzeg)-Page-1Koszt projektu to 600zł netto (płatne Z GÓRY), w cenie tej zawierają się dwie poprawki/zmiany do projektu i dojazd do 100km w jedną stronę. Każda kolejna poprawka/zmiana jest płatna (również z góry); cenę takiej zmiany ustalam indywidualnie.
Jeśli inwestycja jest ponad 100km w jedną stronę, uzgadniamy cenę za dojazd.

 

Cena 600zł tyczy sie projektów o powierzchni zabudowy nieprzekraczającej 400m2. Większe inwestycje wyceniam indywidualnie (gdzie cena nie musi rosnąć proporcjonalnie z powierzchnią zabudowy).

Aranżacja powierzchni brukowej jest wykonywana jako rzut z góry.
Aby wykonać aranżację przyjeżdżam na działkę w celu dokonania pomiarów i ustaleń z inwestorem.
Projekt jest wysyłany w wersji elektronicznej (*.pdf) na maila, po zaakceptowaniu projektu przez klienta przekazuję go w formie papierowej (przeważnie w skali 1:100).

Co to jest poprawka?
Projekt robię po wcześniejszych ustaleniach z klientem\inwestorem. Poprawka zatem są to drobne korekty typu przesunięcie, dodanie, ujęcie itp.

Natomiast jeśli ustalimy z inwestorem, że projekt ma być w liniach miękkich (łuki, półkola, koła itp.) a po otrzymaniu projektu inwestor stwierdza, że chce jednak wszystko w kątach prostych, tudzież decyduje, że brama wjazdowa będzie jednak z drugiej strony – to nie jest poprawka tylko nowy projekt, który muszę wykonać w całości od nowa.

 

Czas potrzebny na wykonanie projektu to 2 tygodnie (DWA TYGODNIE). Jeśli zrobię pojekt w przeciągu dwóch, trzech dni lub też na drugi dzień to jest to zależne TYLKO ode mnie.

 

Jest mozliwość wykonania projektu ekspresowego czyli w przeciągu jednego-trzech dni. Koszt takiego projektu to minimum 1000zł.

 

Jest mozliwość mojej pracy w dni wolne (niedziele, święta). Koszt mojej pracy w takie dni to 2000zł (za każdy taki dzień) + stawka ustalona za projekt - ludzie ja Was szanuję Wy szanujcie również mnie!!

 

Jeśli po wykonaniu projektu klient się nie kontaktuje ze mną przez 3 (TRZY) miesiące projekt uważam za ZAAKCEPTOWANY i ZAKOŃCZONY.